Kariéra

Volné pracovní pozice

Jsme česká společnost a přímý dovozce italské profesionální úklidové techniky Lindhaus, včetně příslušenství a čisticích prostředků.

Naše stroje jsou určené na údržbu a čištění pevných podlah, koberců i čalounění. Všude tam, kde jsou hygiena a čistota stálou nutností. Výrobky využívají úklidové firmy, hotely a restaurace, školy i sportoviště, nemocnice či dopravní společnosti pro vlaky, autobusy a letadla.

Stroje pro profesionální čištění jsou vhodné i pro náročné prostory jako jsou dílny či průmyslová oddělení.

Naší prioritou je vyjít zákazníkům maximálně vstříc a reagovat na jejich požadavky tak, aby byli spokojeni a pravidelně se k nám vraceli.

Vice informací o společnosti Lindhaus se dozvíte ZDE

Lindhaus SRL (International)

www.lindhaus.it

Via Belgio, 22 Zona Ind.

35127 Padova - ITALY

Výroba čisticích strojů Lindhaus byla zahájena v polovině 80. let s jediným cílem: navrhnout a postavit nejlepší multifunkční stroje na čištění koberců pro domácí i profesionální použití po celém světě.

Obchodní zástupce / B2B Úklidové a čisticí stroje

Co Vás čeká:

  • Vyhledávání nových zákazníků v segmentu B2B – (primárně školy, hotely apod.)
  • Péče o aktivní zákazníky v regionu
  • Vyřizování poptávek zákazníků ve vybraném regionu
  • Vedení obchodního jednání až po jeho uzavření
  • Účast na výstavách v ČR i v zahraničí

Nabízíme:

  • Zázemí a prostředí rozvíjející se společnosti
  • Spolupráci na ŽL – OSVČ
  • Motivující provizní ohodnocení
  • Volitelnou pracovní dobu
  • Možnost podílet se na rozvoji a chodu firmy
  • Technické a odborné zázemí
  • Volnou ruku a široké možnosti spolupráce

Požadujeme:

  • Samostatnost a proaktivní přístup
  • Aktivní ŽL
  • Obchodní zkušenosti a silnou orientaci na zákazníka
  • Optimismus a nadšení
  • Řidičský průkaz skupiny B

Pokud máte pocit, že Vás naše nabídka zaujala, pošlete nám životopis na e-mail: jiri.vala@lindha.cz

Těšíme se na spolupráci.

Tým Lindha a.s.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení