Kariéra

Volné pracovní pozice

Jsme česká společnost a přímý dovozce italské profesionální úklidové techniky Lindhaus, včetně příslušenství a čisticích prostředků.

Naše stroje jsou určené na údržbu a čištění pevných podlah, koberců i čalounění. Všude tam, kde jsou hygiena a čistota stálou nutností. Výrobky využívají úklidové firmy, hotely a restaurace, školy i sportoviště, nemocnice či dopravní společnosti pro vlaky, autobusy a letadla.

Stroje pro profesionální čištění jsou vhodné i pro náročné prostory jako jsou dílny či průmyslová oddělení.

Naší prioritou je vyjít zákazníkům maximálně vstříc a reagovat na jejich požadavky tak, aby byli spokojeni a pravidelně se k nám vraceli.

Vice informací o společnosti Lindhaus se dozvíte ZDE

Lindhaus SRL (International)

www.lindhaus.it

Via Belgio, 22 Zona Ind.

35127 Padova - ITALY

Výroba čisticích strojů Lindhaus byla zahájena v polovině 80. let s jediným cílem: navrhnout a postavit nejlepší multifunkční stroje na čištění koberců pro domácí i profesionální použití po celém světě.

Obchodní zástupce / B2B Úklidové a čisticí stroje

Co Vás čeká:

  • Vyhledávání nových zákazníků v segmentu B2B – (primárně školy, hotely apod.)
  • Péče o aktivní zákazníky v regionu
  • Vyřizování poptávek zákazníků ve vybraném regionu
  • Vedení obchodního jednání až po jeho uzavření
  • Účast na výstavách v ČR i v zahraničí

Nabízíme:

  • Zázemí a prostředí rozvíjející se společnosti
  • Spolupráci na ŽL – OSVČ
  • Motivující provizní ohodnocení
  • Volitelnou pracovní dobu
  • Možnost podílet se na rozvoji a chodu firmy
  • Technické a odborné zázemí
  • Volnou ruku a široké možnosti spolupráce

Požadujeme:

  • Samostatnost a proaktivní přístup
  • Aktivní ŽL
  • Obchodní zkušenosti a silnou orientaci na zákazníka
  • Optimismus a nadšení
  • Řidičský průkaz skupiny B

Pokud máte pocit, že Vás naše nabídka zaujala, pošlete nám životopis na e-mail: jiri.vala@lindha.cz

Těšíme se na spolupráci.

Tým Lindha a.s.